Contact

Mare Publicitate Regia MGSI

Valeria Iliescu valeria.iliescu@mgsi.ro

BACĂU
Tel: 0748336414
E-mail: andrei@baciu.ro
www.facebook.com/zilesinoptiBacau

BISTRIȚA
Director Revistă: Olimpiu Cotrus

Tel: 0742 108 486
E-mail: bistrita@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptibistrita
DTP: Alexandru Ene

BRAŞOV
Director Executiv: Marian Gîlea

Director Reţea: Marius Vâlsănescu
Director Vânzări: Bogdan Vâlsănescu
0752 241 608, bogdan.valsanescu@zilesinopti.ro
Diana Frimo, 0752 241 624, diana.frimo@zilesinopti.ro
Andreea Gîlea, 0752 241 616, vanzari_bv@zilesinopti.ro
Financiar - contabilitate: Mihaela Anuţoiu
DTP: Diana Bobeş, diana.bobes@zilesinopti.ro
Distribuţie: Tel.: 0752 241 628
Str De Mijloc nr 81, Braşov
E-mail: office@zilesinopti.ro
www.facebook.com/BrasovZilesiNopti

BUCUREȘTI

Redactor-șef Monica Felea
monica.felea@zilesinopti.ro

Mica publicitate Daniel Gheorghe
Coordonator Vânzări
0731 791 051 daniel.gheorghe@zilesinopti.ro

 

CLUJ NAPOCA
Director: Dragoş Roncu

dragos.roncu@zilesinopti.ro
Publicitate: Hunor Ferencz
0740 012 790, hunor@zilesinopti.ro
Editor: Irina Lupa
Dtp: Alexandru Ene
Str. Traian, nr. 9, ap. 14, Cluj-Napoca
cluj@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptiCluj

GALAȚI / BRĂILA / FOCȘANI
zilesinopti@gmail.com
www.facebook.com/zilesinoptigalatioficial
Director Revistă: Cristian Ureche, 0745.524.799
Publicitate Galați
Cezar Bocioc, 0746.699.123
Publicitate Focșani
Irina Boboc, 0736.988.571

IAȘI
Iași, stradela Bucsinescu nr.3
Cladirea de birouri nr.1, 0743.27.28.27
iasi@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptiIasi
Publisher: Adrian Macoviciuc
0743.272.827 // adrian.macoviciuc@zilesinopti.ro
Redactor Șef: Ines Dumitriu
0741.294.697 // redactor.iasi@zilesinopti.ro

MUREŞ
E-mail: mures@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptiMures
0735856047, mures@zilesinopti.ro

ORADEA
Email: oradea@zilesinopti.ro
Tel: 0725 006699
www.facebook.com/ZilesiNoptiOradea

PIATRA NEAMȚ
Tel: 0748336414
E-mail: andrei@baciu.ro,
www.facebook.com/zilesinoptiPiatraNeamt

PITEŞTI
e-mail: pitesti@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptiPitesti
Director Marketing: Alina Balmuş
Tel: 0746.025.075
Publicitate: Andreea ANDREI
0755.020.572; pitesti@zilesinopti.ro
Distribuţie: tel. 0753.706.735

ROMAN
Tel: 0748336414
andrei@baciu.ro
www.facebook.com/ZilesiNoptiRoman

SATU MARE
Director Hadrian Hendea

Tel: 0732.669.449
E-mail: hadrian.hendea@gmail.com

BAIA MARE
Director Laura Mandi

Tel: 0743 928 181
E-mail: zilesinoptibaiamare@gmail.com

SIBIU
Str Mărăști nr 3, Sibiu
E-mail: sibiu@zilesinopti.ro
Tel: 0369 41 18 98
www.facebook.com/zilesinoptiSibiu
Publisher: Marius Dicoiu (0744 35 99 10)
marius.dicoiu@zilesinopti.ro
Vânzări: Răzvan Roman (0755 02 29 56)
razvan.roman@zilesinopti.ro
Administrativ: Simona Dicoiu (0755 02 29 55)
simona.dicoiu@zilesinopti.ro
Cultură: Ştefan Dobre (stefan.dobre@zilesinopti.ro)
Evenimente: Dorina Niţu (dorina.nitu@zilesinopti.ro)
Distribuţie: Alex Fălămaș (0755 02 29 57)

SUCEAVA
Director Revistă: Daniel Drăgoi

0724 313 485, daniel.dragoi@zilesinopti.ro
Redactori: Mihaela I. Bucsinescu, I.Popescu
suceava@zilesinopti.ro
Distribuţie: Marian S.
0742 194 560

TIMIŞOARA / ARAD

Director Revistă: Marius Râmpu
Tel.: 0784 393 555,
e-mail: marius.râmpu@zilesinopti.ro