Contact

ZILE ȘI NOPȚI este marcă înregistrată.

Editor: City Guide Media SRL.

Brașov, Str. Octavian Goga nr. 9A

 

Director General: Marian Gîlea,

marian.gilea@zilesinopti.ro

Publisher: Ioan Big, ioan.big@zilesinopti.ro

Director Vânzări: Marius Vâlsănescu,

marius.valsanescu@zilesinopti.ro

Publicitate print: Regia MGSI,

Valeria Iliescu, valeria.iliescu@mgsi.ro

Alexandru Popescu, alexandru.popescu@kisstv.ro

Publicitate online:Alexandru Cârcei,

alexandru.carcei@whitemedia.ro

Digital & Print Manager: Aurel Martinescu,

aurel.martinescu@zilesinopti.ro

Director Financiar: Mihaela Oană,

mihaela.anutoiu@zilesinopti.ro

Contabilitate: Mihaela Stoica,

contabilitate@zilesinopti.ro

Dezvoltare online: Radu Ganea,

raduganea@raduganea.com

Online/Social Media: Georgiana Grigore,

site@zilesinopti.ro

Traffic: Anna-Maria Antal, traffic@zilesinopti.ro

Layout & DTP:

Claudiu Oană, claudiu.oana@zilesinopti.ro

Angelo Waclaw, angelo.waclaw@zilesinopti.ro

 

București:

Publisher: Ioan Big, ioan.big@zilesinopti.ro

Publicitate: Marius Vâlsănescu,

marius.valsanescu@zilesinopti.ro

Online: Miruna Enescu, bucuresti@zilesinopti.ro

Anna-Marian Antal, traffic@zilesinopti.ro

Distribuție: Dan Budoi

 

Brașov:

Redacție: Bianca Ivașcu, brasov@zilesinopti.ro

Anna-Maria Antal: traffic@zilesinopti.ro

Georgiana Grigore, site@zilesinopti.ro

Publicitate: Marius Vâlsănescu,

marius.valsanescu@zilesinopti.ro

Bogdan Vîlsănescu,

bogdan.vilsanescu@zilesinopti.ro

Distribuție: Andrei Paul

paul.andrei@zilesinopti.ro

 

Ediția de Cluj:

Redacție și vânzări: Bianca Bota,

bianca.bota@zilesinopti.ro

Distribuție: Pop Eugen Claudiu

 

Ediția de Iași:

Publisher: Alina Cojocaru,

alina.cojocaru@zilesinopti.ro

Vânzări/distribuție: Ștefan Andrei,

stefan.andrei@zilesinopti.ro

 

Francize ZILE ȘI NOPȚI:

Timișoara, Sibiu, Oradea, Pitești, Bistrița.

 

TIMIŞOARA / ARAD

Director Revistă: Marius Râmpu
Tel.: 0784 393 555,
e-mail: marius.râmpu@zilesinopti.ro

SIBIU

Str Mărăști nr 3, Sibiu
E-mail: sibiu@zilesinopti.ro
Tel: 0369 41 18 98
www.facebook.com/zilesinoptiSibiu
Publisher: Marius Dicoiu (0744 35 99 10)
marius.dicoiu@zilesinopti.ro
Administrativ: Simona Dicoiu (0755 02 29 55)
simona.dicoiu@zilesinopti.ro
Cultură: Ştefan Dobre (stefan.dobre@zilesinopti.ro)
Evenimente: Dorina Niţu (dorina.nitu@zilesinopti.ro)
Distribuţie: Alex Fălămaș (0755 02 29 57)

ORADEA

Email: oradea@zilesinopti.ro
Tel: 0725 006699
www.facebook.com/ZilesiNoptiOradea 

PITEŞTI
e-mail: pitesti@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptiPitesti
Director Marketing: Alina Balmuş
Tel: 0746.025.075
Publicitate: Andreea ANDREI
0755.020.572; pitesti@zilesinopti.ro
Distribuţie: tel. 0753.706.735

 

BISTRIȚA
Director Revistă: Olimpiu Cotrus

Tel: 0742 108 486
E-mail: bistrita@zilesinopti.ro
www.facebook.com/zilesinoptibistrita